“Eskişehir Çilingir Telefonları” için 8 yanıt

 1. Hafta sunu Eskişehir’deki apart daireme geleceğim. Ama ben bu kapının alt ve üst anahtarlarını kaybettim. Pazar günü aradığımda bana kilitli kapının açılması ve anahtarların değişimi konusunda hizmet verirmisiniz bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Selçuk bey kilitli kapıların açılması işleminde sizin tarafınızdan açıldığına dair bir tutanak tutmamız gerekiyor. Sonrasında alt ve üst kilidin açılma işlemini yaptıktan sonra yeni anahtar göbeği takarak probleminizi çözeriz. Bu işlem için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

 2. Evin üst kilidini açarken içinde anahtar kırdık. Yerimiz arifiye mahallesinde olup aradığımızda kilidin içindeki anahtarı çıkartabilirmisiniz yoksa kilidi mi değiştirmek gerekir.

  1. Mesut bey kilit içerisinde anahtar kırıldığı zaman genelde kilidin değişmesine gerek kalmadan kırık anahtarı kilidin içerisinden çıkartabiliyoruz. Bu iş için iletişim numaramızdan arayarak ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 3. Çelik kapının alt kilidinde sürekli anahtar bıraktığımız için elimizdeki anahtar ile eve giremiyoruz bu yüzden kilit göbeğini anahtar konulmayan topuzlu tip göbekle değiştirmek istiyoruz. Bu ürünlerden sizin elinizde var mı takarsanız kaç paraya mal olur iyi günler.

  1. Kemal bey topuzlu barel taktırmanız halinde kapı arkasına anahtar oyma şansınız ortadan kalkacak ve kapıda kalma olayı artın son bulacaktır. Bu iş için iletişim numaralarımızdan arayarak ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz. Takılacak olan kilidin markasına göre bir kaç fiyat çıkıyor hemen mailinize gönderiyorum, iyi günler dileriz.

 4. Pazar günü Eskişehir’e geleceğim ama Eskişehir’deki evin anahtarlarını bulamıyorum. Pazar günü arasam gelip kapıyı açtıktan sonra kilit değişimi yapıyormusunuz yoksa kilidi de mi biz alacağız?

  1. Mertcan bey pazar günü Eskişehir’e geldiğinizde firmamız ile iletişime geçerek bizden kapı açma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız kapınızı açtıktan sonra değişmesi gereken kilit göbeklerini değiştirerek yeni anahtarları size teslim edecektir. Siz bu durumda sadece iletişim numaramızdan arayarak adresinizi yazdırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir